O firmie

icMobile Systems Sp. z o.o. powstała w 2019 roku w wyniku przekszatałcenia spółki INCOME, która działała na rynku oprogramowania od 1998 roku. Początkowo w ofercie znajdowały się informatyczne systemy do wspierania logistyki i zarządzania transportem, następnie oferta firmy została poszerzona o oprogramowanie do zarządzania środkami trwałymi oraz programy wspierające pracę mobilną.

Misją firmy jest oferowanie Klientom i Partnerom nowoczesnych, łatwych w instalacji i użyciu, stabilnych w użytkowaniu, programów mobilnych pracujących na dowolnych typach urządzeń przenośnych i smartfonów oraz rozwiązań noszonych (Google Glass EE2, RealWear HMT-1) znacznie podnoszących efektywność pracowników mobilnych.

Nasze rozwiązania znalazły uznanie wśród klientów z branż: handel/dystrybucja, produkcja/magazynowanie, transport, spedycja, logistyka oraz w instytucjach i urzędach administracji państwowej. Oprogramowanie Income jest zawsze dopasowywane do potrzeb Klienta - punktem wyjścia jest nasza autorska platforma informatyczna.

Zasięg działania naszej firmy obejmuje cały kraj. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu mobilnego jak Zebra i Honeywell, a także doświadczonymi integratorami rozwiązań mobilnych oraz systemów zarządzania przedsiębiorstwami.